ENGLISH
Home O nas Kontakt Prawo Linki Galeria Publicystyka Historia Pobierz Rss KOMITET WYBORCZY PARTIA ZIELONI 2018/04/26
Partia Zielonych 2004
wesprzyj naszaangażuj się
MENU
Logowanie
Nazwa Użytkownika

HasłoAby założyć konto, wypełnij e-deklarację członka/członkini lub sympatyka/sympatyczki.

Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
Jak się zazielenić?

Zieloni 2004: jak się zazielenić?

Jeżeli czytając tę stronę czujesz że to, co robimy, ma sens, jeżeli zastanawiasz się, czy nie warto pomóc nam w naszych działaniach — prawdopodobnie już czas się zazielenić.... Zapraszamy serdecznie :)!

Wypełnij deklarację członkini/członka lub wolnej współpracownicy/wolnego współpracownika Zielonych 2004

Możesz też przyjść na spotkanie najbliższego koła Zielonych, poznać nas, zobaczyć jak działamy, zaproponować swoją pomoc. Potem zdecydujesz, w jakiej formule chcesz przyłączyć się do nas:

a) możesz zostać członkiem / członkinią Zielonych 2004, wstępując do wybranego koła albo

b) możesz zostać wolną współpracownicą / wolnym współpracownikiem Zielonych, współdziałając z nami bez wstępowania do partii.

Jak zostać członkinią/członkiem Zielonych?

Członkiem / członkinią Zielonych zostaje się przez przystąpienie do jednego z kół. Zobacz w dziale Regiony, gdzie mieści się najbliższe odpowiadające Ci koło Zielonych 2004.

Na stronie każdego koła są dostępne namiary kontaktowe (maile, telefony) a także - często są publikowane zapowiedzi najbliższych spotkań. Przyjdź na takie spotkanie. Najlepiej skontaktować się w tej sprawie z władzami koła.

Na miejscu możesz poznać naszych ludzi, naszą bieżącą działalność, zapytać o interesujące Cię sprawy. Jeśli podejmiesz decyzję, że chcesz być członkiem/członkinią, wypełnij deklarację wstąpienia. Od tego momentu będzie trwał twój miesięczny staż kandydacki, a po jego pomyślnym zakończeniu jesteś pełnoprawnym członkiem/pełnoprawną członkinią Zielonych 2004.

Przeczytaj też odpowiednie fragmenty Statutu Zielonych 2004.

Jak zostać wolną współpracownicą / wolnym współpracownikiem Zielonych?

Jeżeli nie jesteś zainteresowany/zainteresowana wstępowaniem do partii, a chcesz pomagać Zielonym, możesz zostać naszą/naszym wolną współpracownicą/wolnym współpracownikiem. Wolny współpracownik/wolna współpracownica to osoba bezpartyjna, która zdecydowała się pomagać Zielonym w realizacji ich celów programowych.

Wolne współpracownice i wolni współpracownicy mają większość praw podobnych do członków / członkiń, za wyjątkiem prawa głosowania na zebraniach czy Kongresie oraz kandydowania do władz i organów Zielonych 2004. Natomiast wolni współpracownicy / wolne współpracownice mogą kandydować z naszych list w wyborach powszechnych: na radnych, posłów, senatorów czy europosłów.

Aby zostać wolnym współpracownikiem/wolną współpracownicą, wystarczy wypełnić deklarację współpracy i poinformować o tym władze koła.

Przeczytaj też odpowiednie fragmenty Statutu Zielonych 2004.

Oceny
Dodawanie ocen dostępne tylko dla zalogowanych Użytkowników.

Proszę się zalogować lub zarejestrować, żeby móc dodawać oceny.

Świetne! Świetne! 100% [4 Głosów]
Bardzo dobre Bardzo dobre 0% [Żadnych głosów]
Dobre Dobre 0% [Żadnych głosów]
Przeciętne Przeciętne 0% [Żadnych głosów]
Słabe Słabe 0% [Żadnych głosów]
Siedziba biura krajowego Partii Zieloni:
ul. Marszałkowska 1 lok. 160
00-624 Warszawa
e-mail: biuro@zieloni2004.pl

www.partiazielonych.pl | www.zieloni2004.pl
15,522,521 Unikalnych wizyt