ENGLISH
Home O nas Kontakt Prawo Linki Galeria Publicystyka Historia Pobierz Rss KOMITET WYBORCZY PARTIA ZIELONI 2018/04/26
Partia Zielonych 2004
wesprzyj naszaangażuj się
MENU
Logowanie
Nazwa Użytkownika

HasłoAby założyć konto, wypełnij e-deklarację członka/członkini lub sympatyka/sympatyczki.

Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
Zaproszenia « Warszawa: Politycy na Chłodnej 25: Partia Zieloni - Agnieszka Grzybek i Adam Ostolski
2014/02/26
Warszawa: Politycy na Chłodnej 25: Partia Zieloni - Agnieszka Grzybek i Adam Ostolski
[Opis]

Zapraszamy na spotkanie z cyklu "Politycy na Chłodnej 25"

26 luty 2014 (środa), godz. 19.00

Gośćmi cyklu będą Agnieszka Grzybek i Adam OstolskiPo 10 latach funkcjonowania na scenie polityczne Partia Zieloni dorosła i zapowiada start w wyborach do Parlamentu Europejskiego i walkę o warszawski samorząd. Czy w Polsce można osiągnąć sukces polityczny bez wielkich pieniędzy i znanych nazwisk? Co różni ugrupowanie od innych, lewicowych formacji na scenie politycznej? Czy ekologia to drogi luksus, na który mogą sobie pozwolić tylko najbogatsze kraje czy też niezbędny element zrównoważonej polityki? Te i inne pytania zadamy naszym gościom, Adamowi Ostolskiemu i Agnieszce Grzybek - parytetowym przewodniczącym Partii Zieloni.

Agnieszka Grzybek i Adam Ostolski staną za barem i będą podawać napoje. Zieloni pokażą też jak pracują - przed debatą zaprezentuje się koło warszawskie partii.

Agnieszka Grzybek - z wykształcenia polonistka, z poglądów feministka. Tłumaczka, członkini Rady Programowej Kongresu Kobiet, wcześniej związana z legendarną organizacją "Ośka". Jak niesie wieść gminna ma otworzyć listy Partii Zielonych do Europarlamentu w stolicy.

Adam Ostolski - socjolog, współtwórca "Krytyki Politycznej", od wczesnej młodości związany z ruchem ekologicznym. Krytycznie odnosi się do skutków transformacji ustrojowej w Polsce. Tłumacz książek i artykułów z kanonu współczesnych nauk społecznych. Uczy na Warszawskim Uniwersytecie Medyczny. Będzie liderem list Partii Zielonych do Europarlamentu w Krakowie.

Debatę poprowadzi Jan Fusiecki (Chłodna 25)

Wstęp wolny. Serdecznie zapraszamy!
Siedziba biura krajowego Partii Zieloni:
ul. Marszałkowska 1 lok. 160
00-624 Warszawa
e-mail: biuro@zieloni2004.pl

www.partiazielonych.pl | www.zieloni2004.pl
15,522,590 Unikalnych wizyt