ENGLISH
Home O nas Kontakt Prawo Linki Galeria Publicystyka Historia Pobierz Rss KOMITET WYBORCZY PARTIA ZIELONI 2018/02/25
Partia Zielonych 2004
wesprzyj naszaangażuj się
MENU
Logowanie
Nazwa Użytkownika

HasłoAby założyć konto, wypełnij e-deklarację członka/członkini lub sympatyka/sympatyczki.

Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
Aktualności - Rss
W Holandii dwa mandaty do PE dla Zielonych
Wybory do europarlamentu mają już za sobą Holendrzy. Frekwencja wyniosła 39,1% i była najwyższa w ostatnich 15 latach. Po 7 mandatów będą miały: chadecy z CDA oraz opozycyjni socjaldemokraci z Partii Pracy (PvdA) – wynika z nieoficjalnych danyc h.
Około1000 osób uczestniczyło w Wiecu Wolności
W piatek w Warszawie odbył sie Wiec Wolności. Został zorganizowany w odpowiedzi na zakaz zorganizowania Parady Równości przez prezydenta Warszawy Lecha Kaczyńskiego. W piątkowej depeszy PAP donosi, że w Wiecu Wolności wzięło udział ok. 1000 osób. Rów nież Zieloni 2004 brali udział w tym proteście. Współprzewodnicząca Zielonych 2004 - Magda Mosiewicz odczytała oficjalne stanowisko partii.
Wiec Wolności - stanowisko Zielonych 2004
Idziemy na Wiec Wolności, gdyż w Polsce wolności brakuje. Ordynacja wyborcza utrudnia dostęp do decyzji politycznych normalnym obywatelom, a proponowane zmiany, takie jak ordynacja większościowa, mają naszą wolność polityczną ograniczyć jeszcze bardz iej. Media połączone z biznesem i polityką obsługują interesy establishmentu.
Pytania do liderów PO od ZIELONYCH 2004
Do rąk własnych czołowych liderów PO oraz kandydatów do Parlamentu Europejskiego Zieloni 2004 wręczyli we Wrocławiu, podczas konwencji wyborczej Platformy list zawierający 4 pytania:
Stop modyfikacjom genetycznym (GMO) w naszej żywności! - Stanowisko Zielonych 2004
Kukurydza z GMO trafi w Polsce na nieprzygotowaną władzę i konsumentów. Mimo istniejącego od kilku lat obowiązku prawnego rząd nie uruchomił skutecznych mechanizmów kontroli żywności na zawartość GMO. Także prawny obowiązek informowania konsumentów i oznaczania na opakowaniu tej żywności nie jest realizowany.
ZIELONI 2004 popierają projekt nowego funduszu alimentacyjnego
Z okazji Dnia Matki My Zieloni 2004 będziemy zbierać podpisy na listach społecznego poparcia projektu nowej ustawy o funduszu alimentacyjnym. W ten prosty sposób pragniemy wesprzeć organizacje kobiece i nieformalne grupy obywatelskie, by wspólnymi si łami doprowadzić do jak najszybszego wprowadzenia nowej ustawy w życie.
Zaproszenie na debatę: Zielone wizje, Polska – Europa: Fobie i oczekiwania
Koło Naukowe Studentów Socjologii UMK i Koło Naukowe Studentów Politologii UMK oraz Kazimiera Szczuka i Rafał Jaśko zapraszają na debatę do Torunia
Twój głos jest ważny!!!
Twój głos jest ważny!!! - pod tym hasłem Zieloni 2004 rozpoczęli kampanię do Parlamentu Europejskiego. Na konferencji prasowej Zieloni 2004 zaprezentowali listę warszawskich kandydatów do Parlamentu Europejskiego.
Warszawscy Zieloni prezentują kandydatów na posłów Parlamentu Europejskiego
W najbliższy wtorek 18 maja o godzinie 12.00 w klubie Le Madame przy ulicy Koźlej 12 w Warszawie odbędzie się prezentacja kandydatów Zielonych 2004 na posłów Parlamentu Europejskiego z okręgu warszawskiego.
Zieloni żądają rezygnacji Rumsfelda i Hoona
Czołowi kandydaci europejskich Zielonych do PE żądają rezygnacji Rumsfelda i Hoona. Zieloni wyrazili dziś głębokie zaniepokojenie gwałtownie pogarszającą się sytuacją w Iraku, która jest wynikiem ujawnienia odrażających tortur i przemocy stosowanychw obec więźniów irackich przez żołnierzy amerykańskich oraz zamordowania w odwecie cywilnego zakładnika amerykańskiego.
Strona 52 z 52 << < 49 50 51 52

Ładowanie
Zaproszenia
WARTO PRZECZYTAĆ
List otwarty do premiera: „Skąd pieniądze na atom?”
"Panie Premierze, Katastrofa w Fukushimie uświadomiła światu , że przemysł nuklearny jest nieubezpieczalny na handlowych rynkach ubezpieczeń. Wskazuje ona także finansowym rynkom, że odpowiedzialność z tytułu każdego większego wypadku natychmiast spowoduje bankructwo każdego operatora jeżeli koszty nie zostaną uspołecznione. Katastrofa w Fukushimie po raz kolejny potwierdza, że wielkoskalowa energetyka jądrowa nie ma przyszłości. Jest energetyką obarczoną bardzo wysokimi kosztami i stałą tendencją ich wzrostu, a także wysokimi ryzykami z nierozwiązywalnym problemem odpadów. Dlaczego zatem decydujemy się na inwestycję w technologię tak ryzykowną?" - pisze Adam Wedman w liście do Donalda Tuska. więcej...

Nagranie: Duch równości - duch niepodległości. Debata 7 listopada
7 listopada 1918 r. zostaje utworzony Tymczasowy Rząd Ludowy. Na jego czele stanął Ignacy Daszyński. O realizacji idei równości przez rząd Daszyńskiego i książce "Duch równości" Richarda Wilkinsona i Kate Pickett rozmawiają: Adam Ostolski (Partia Zielonych) Weronika Śmigielska (Krytyka Polityczna - Klub w Krakowie) Krzysztof Wołodźko (pismo Nowy Obywatel) Dariusz Szczotkowski (Federacja Młodych Socjaldemokratów) Prowadzenie: Agata Czarnacka (Lewica24.pl) więcej...

Niepokojący stan populacji ryb Morza Bałtyckiego zauważony również przez rybaków
Niepokojący stan populacji ryb Morza Bałtyckiego zauważony również przez rybaków W poniedziałek odbyły się protesty polskich rybaków przeciwko polityce Unii Europejskiej względem połowów rybackich. Środowisko rybackie jest zaniepokojone stanem zasobów morskich. Tymczasem na szczeblu unijnym toczy się proces uzgadnienia nowego Europejskiego Funduszu Morskiego i Rybackiego, od którego zależeć będzie przyszłość europejskiego rybołówstwa. więcej...
MEDIA
Omówienie komentarza Adama Ostolskiego do artykułu o siostrze Bernadecie i pedofilii
Adam Ostolski w odpowiedzi na reportaż "Dużego Formatu" "Czy Bóg wybaczy siostrze Bernadecie?" dla serwisu TOK FM na temat jak państwo powinno zachować się w obliczu problemów związanych z pedofilią w Kościele więcej...


Michał Wszołek dla "Pulsu Miasta" w KRK FM o Igrzyskach w Krakowie
Michał Wszołek, wiceprzewodniczący krakowskiego koła Partii Zielonych, aktywista inicjatywy "Kraków przeciw igrzyskom" wystąpił w specjalnym wydaniu "Pulsu Miasta" w KRK FM. więcej...


Wypowiedzi Joanny Erbel w mediach o jej kandydaturze na prezydentkę Warszawy
W meciach zawrzało - co powiedziała młoda Joanna Erbel o swojej kandydaturze? więcej...

REGIONY
FACEBOOK
ZIELONE INICJATYWY
Zielony Instytut
Zielone Wiadomości
Fundacja Heinricha Boella
Stowarzyszenie Eko-Unia
Ostra Zieleń
Siedziba biura krajowego Partii Zieloni:
ul. Marszałkowska 1 lok. 160
00-624 Warszawa
e-mail: biuro@zieloni2004.pl

www.partiazielonych.pl | www.zieloni2004.pl
15,275,287 Unikalnych wizyt