ENGLISH
Home O nas Kontakt Prawo Linki Galeria Publicystyka Historia Pobierz Rss KOMITET WYBORCZY PARTIA ZIELONI 2018/04/26
Partia Zielonych 2004
wesprzyj naszaangażuj się
MENU
Logowanie
Nazwa Użytkownika

HasłoAby założyć konto, wypełnij e-deklarację członka/członkini lub sympatyka/sympatyczki.

Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.

Nasi Ludzie « Maryla Pająk

Maryla Pająk

Maryla Pająk

e-mail: marylapajak@gmail.com

Status: Członkini

Należy do: Koło kieleckieKoło warszawskieNotka bio:W działalność polskiej lewicy pozaparlamentarnej zaangażowała się dość wcześnie, od 2007 roku. Urodzona w Kielcach, które ceni za urok i atmosferę miasta. Studiuje politologię na UJK w Kielcach oraz wokalistykę w Autorskiej Szkole Muzyki Rozrywkowej i Jazzu I i II stopnia im. Krzysztofa Komedy w Warszawie. W Zielonych 2004 od października 2008.

Uważa, że ideowa lewica ma szanse zaistnienia, kiedy jej programowa postępowość sfery obyczajowej i prosocjalność gospodarcza pozostanie w zgodzie z prawdziwymi intencjami uczciwych działaczy. Tu nie może być miejsca na kłamstwo bądź hipokryzję, gdyż one sprowadzają organizację do braku jej własnego postępu. Zwolenniczka społeczeństwa egalitarnego, ale tego doceniającego indywidualizm, predyspozycje, uzdolnienia poszczególnej jednostki. Ważne są dla niej prawa pracownicze, gwarantowana równość kobiet i mężczyzn, rozdział państwa od kościoła, prawa mniejszości seksualnych i narodowych oraz idea świata pozbawionego wojen. Zielona lewica jest jej zdaniem najbliższa idei postępowej socjaldemokracji XXI wieku odrzucającej prawicową wizję świata, bądź tą którą prezentowali XIX i XX-wieczni często w praktyce konserwatywni komuniści. Interesują ją zagadnienia psychologii nietolerancji, mechanizmy generalizacji, stereotypów dotyczących jednostki i grup społecznych. Operuje językiem angielskim na poziomie advance’a. Ma w swoich planach również zrealizowanie własnego projektu Polish Nothing Hill Festival, aby tworzyć szeroką akceptację społeczną na wielokulturowość.
Ma rózne zainteresowania, pasje i plany, ale wszystkiego nie zamierza zdradzać. Ceni w ludziach wrażliwość - także tą społeczną i uczciwość.
Jako koordynatorka kieleckich struktur partii, zachęca serdecznie Kielczan i Kielczanki do działalności społecznej/politycznej w Zielonych.profil ostatnio edytowany dnia: 20-09-2010, 13:55

Siedziba biura krajowego Partii Zieloni:
ul. Marszałkowska 1 lok. 160
00-624 Warszawa
e-mail: biuro@zieloni2004.pl

www.partiazielonych.pl | www.zieloni2004.pl
15,522,486 Unikalnych wizyt